negaranam

ilghar

negaranam

پستتوسط ilghar » پنج شنبه 9 آذر 1391, 7:16 pm

سلام خسته نباشین من برای ارشد خونشناسی دارم میخونم ولی مشکلم اینه که احساس میکنم خیلی کند پیش میرم درس خون هم زود زود از یادم میره ومجبورم هی مرور کنم لیسانس زیست گیاهی هستم وباید با رتبه خوب قبول شم تورو خدا راهنماییم کنید و اینکه برا آزمون هماتو چه منابعی رو بخونم مفیذتر ه ودرصدهای بهتری میزنم به غیر بسته آموزشی ؟ مشکل دیگه ام هم اینه که اصلا موقع خوندن تمرکز ندارم و حواسم پرت میشه بیش از 1 ساعت نمیتون تو اتاق بمونم واون یه ساعت هم حواسم باز پرت میشه قبلا اینجوری نبودم الان اینطوری شدم وواقعا اذیت میشم چیکار کنم مث قبل خرخونی کنم چون این رشته نیاز به خرخونی داره ممنون از راهنماییتون.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: negaranam

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 10 آذر 1391, 11:07 am

کتاب جدید دکتر محسنی وگروه اساتید هست که کامله - برای تمرکز ازروشهای تند خوانی استفاده کنید (فقط از مطالب میگذرید ومیخونید وبه عقب برنمیگردید حتی اگریادنگرفتید)

ilghar

پستتوسط ilghar » یک شنبه 12 آذر 1391, 7:41 am

آخه اگه سریع بگذرم ویاد نگیرم چه فایده ای داره اونم درس به این فرراری ؟؟؟کتاب دکتر محسنی برای خون هست؟من چه درصدایی رو بزنم برای خونشناسی میتونم قبول شم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 12 آذر 1391, 2:02 pm

اگرهم بخواهید روش بمونید تمرکزتون ازدست میره- بله موسسه داره-بالای 60

ilghar

پستتوسط ilghar » دو شنبه 13 آذر 1391, 9:33 am

ممنونم از اینکه زود جواب میدین ولی مشکل من اینه که موقع درس خوندن حواسم هزار تا جا دیگه میره چطوری کنترلش کنم؟بازدهم میاد پایین .

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 14 آذر 1391, 5:33 am

محیط مطالعه راتغییر بدید بتونید درکتابخانه بابرنامه ریزی پیش برید ومقدارمطالعه رامشخص کنید باهدفگذاری کوتاه مدت مشخص کنید چه تعدادصفحه را درچه مدتی باید مطالعه کنید

بازگشت به “آزمونهای مختلف وسوالات متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 67 مهمان