انتخاب رشته

samiraosfe

انتخاب رشته

پستتوسط samiraosfe » دو شنبه 14 دی 1394, 3:37 pm

سلام خسته نباشید من کارشناسی ژنتیک ترم پنج هستم تصمیم دارم از الان برا ارشد بخونم،اما بین رشته های سم شناسی،تغدیه،بیوتکنولوژی پزشکی مرددم.کدوم رشته بازار کار خوبی داره.؟؟؟ممنون

مشاور معین

Re: انتخاب رشته

پستتوسط مشاور معین » سه شنبه 15 دی 1394, 6:37 am

با سلام
باتوجه به رشته کارشناسیتان بهتر است رشته بیوتکنولوژی را ادامه دهید

samiraosfe

پستتوسط samiraosfe » چهار شنبه 16 دی 1394, 7:11 am

سلام اما من شنیدم بیوتک بامدرک ارشدبازار کارخوبی نداره...بمن گفتن بیو تک باید دکتراشو گرفت.من واقعا میخوام با ارشد بتونم کار کنم.

مشاور معین

پستتوسط مشاور معین » چهار شنبه 16 دی 1394, 3:08 pm

با سلام
بین رشته هایی که گفتید بیوتکنولوژی بهتر است.
با این رشته می توانید در آزمایشگاههای تحقیقاتی و شرکت های دارویی مشغول به کار شوید.

khatere

پستتوسط khatere » یک شنبه 22 فروردین 1395, 4:40 am

سلام . وقتتون بخیر

من دانشجوی ترم آخر یکی از رشته های مهندسی ام، اما الان قصد ادامه تحصیل در رشته خودم ندارم می خوام رشته ای رو بخونم که بتونم روی ساخت داروهای گیاهی کار کنم دارویی که هنوز ساخته نشده،مثل ایدز و... علاقه زیادی به این کار دارم ومدتی است اطلاعاتی در مورد داروگیاهی خوندم. ولی نمی دونم کدام رشته می تونم برم که بشه این کار رو کرد.
امروز تو سایت مطالبتون رو خوندم گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید . چند سال درگیر این موضوع هستم اما به نتیجه ای نرسیدم.

رشته دارو سازی هست ولی چون دیپلم من ریاضی هست باید کنکور بدم ورتبه خوبی می خواد تا این رشته آزاد بیارم. ولی من می خوام بدونم رشته است که بتونم دانشگاه آزاد بدون کنکور برم یا رتبه بالا نخواد؟،هیچ راه کوتاه تری وجود نداره؟؟؟ یا اینکه از رشته ای دیگه بشه این کار روکرد؟؟؟

شیمی دارویی،گیاه پزشکی،زیست شناسی(علوم گیاهی)،تولید وبهره برداری گیاهی ومعطر ؛ از طریق کدام یک ازاین رشته میشه به این هدف رسی؟؟؟

لطفا راهنماییم کنید .

khatere

پستتوسط khatere » یک شنبه 22 فروردین 1395, 4:43 am

سلام . وقتتون بخیر

من دانشجوی ترم آخر یکی از رشته های مهندسی ام، اما الان قصد ادامه تحصیل در رشته خودم ندارم می خوام رشته ای رو بخونم که بتونم روی ساخت داروهای گیاهی کار کنم دارویی که هنوز ساخته نشده،مثل ایدز و... علاقه زیادی به این کار دارم ومدتی است اطلاعاتی در مورد داروگیاهی خوندم. ولی نمی دونم کدام رشته می تونم برم که بشه این کار رو کرد.
امروز تو سایت مطالبتون رو خوندم گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید . چند سال درگیر این موضوع هستم اما به نتیجه ای نرسیدم.

رشته دارو سازی هست ولی چون دیپلم من ریاضی هست باید کنکور بدم ورتبه خوبی می خواد تا این رشته آزاد بیارم. ولی من می خوام بدونم رشته است که بتونم دانشگاه آزاد بدون کنکور برم یا رتبه بالا نخواد؟،هیچ راه کوتاه تری وجود نداره؟؟؟ یا اینکه از رشته ای دیگه بشه این کار روکرد؟؟؟

شیمی دارویی،گیاه پزشکی،زیست شناسی(علوم گیاهی)،تولید وبهره برداری گیاهی ومعطر ؛ از طریق کدام یک ازاین رشته میشه به این هدف رسی؟؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 23 فروردین 1395, 3:54 am

سلام
خیر رشته های خوب همه کنکور دارند رشته های گیاه پزشکی هم هست که بدون خوندن هم میشه ولی نخونید بهتره
ازطریق خوندن شیمی دارویی هم میشه کلا رشته های علوم گیاهی آینده ای نداره

بازگشت به “آزمونهای مختلف وسوالات متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 80 مهمان