علوم آزمایشگاهی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: علوم آزمایشگاهی

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 21 دی 1397, 3:47 pm

سلام
بله

سعدی سنقری

پستتوسط سعدی سنقری » پنج شنبه 27 دی 1397, 5:58 pm

عرض سلام و احترام
ببخشید چندتا سوال راجع به ارشد میکروب شناسی پزشکی داشتم، ممنون میشم جواب بدین.
اول اینکه قبولی و تحصیل تو رشته میکروب شناسی پزشکی برای فارغ‌التحصیلهای زیست شناسی عمومی، مثل هماتولوژی و ایمونولوژی سخت و مشکل ساز نیست؟؟ و اینکه میکروب شناسی پزشکی در مقایسه با سایر رشته ها چجور رشته ایه؟؟ یه سوالم راجع به منابع آزمون داشتم، برای گروه آزمایشگاهی ۳ ایمونولوژی ایوان رویت معرفی شده در حالیکه برای گروه ۲ ابوالعباسه، من از قبل ابوالعباس رو دارم میتونم از همون استفاده‌ کنم؟ و دروس تک ضریبی رو مثل ویروس و قارچ و انگل رو بجای کتاب مجزا یه کتاب مشترک و خلاصه بخونم؟؟ ببخشید طولانی شد.
ممنون.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 28 دی 1397, 4:29 pm

سلام
خیر مشکل ساز نیست-میکروب شناسی پزشکی در مقایسه با سایر رشته ها خوبه - ابوالعباس حجمش بیشتره درکل تفاوتی ندارند -بله کتاب مشترک و خلاصه بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 6 بهمن 1397, 7:44 am

سوال از: M
سلام ، ترم اول میکروبیولوژی را در دانشگاه ازاد با معدل عالی تمام کردم ولی حالا میگویند به رشته زیست شناسی (سلولی و مولکولی )تغییر دهم که بازار کارش در اینده بهتر است ( خصوصا ازمایشگاه میشه تاسیس کرد) حالا نمیدانم قبل از شروع ترم دوم چه کار باید کنم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید. ضمنا علاقه زیادی به رشته دارو سازی دارم که متاسفانه در کنکور قبول نشدم ایا در اینده با ادامه این رشته ها میتوانم در مقاطع بالاتر( فوق لیسانس و ...) به رشته داروسازی تغییر رشته دهم ؟ تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 6 بهمن 1397, 7:19 pm

سلام
این رشته ها آینده ای نداره بهتره انصراف بدیدازاول کنکور بدید وعلوم آزمایشگاهی ، فیزیوتراپی ، تغذیه، پرستاری،اتاق عمل،هوشبری ، رادیولوژی ، مدیریت خدمات درمانی رو براساس علاقتون اولویت بندی کنید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 29 بهمن 1397, 7:39 am

سوال از: Sara
سلام.من دانشجوی ارشد میکروب شناسی پزشکی هستم،خیلی ها میگن رشته ی خوبی نیست و اشباع شده،و به من توصیه میکنن برای دکترا رشته ی دیگه ای رو بخونم مثل نانوتکنولوژی پزشکی،من واقعا موندم چیکار کنم.آیا کار درستیه ؟ واقعا دکترای باکتری شناسی پزشکی آینده نداره؟من ۳۰ سالمه و بلاتکلیفم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهنماییم کنید.بعضی وقتها به این فکر میکنم که دوباره کنکور سراسری شرکت کنم اما سنم داره بالا میره و از این قضیه میترسم.خواهش میکنم راهنماییم کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 29 بهمن 1397, 7:20 pm

سلام
بله
برای کسیکه لیسانس علوم آزمایشگاهیه آینده داره
کنکورسراسری که سخته رقابتش

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 7 اسفند 1397, 11:20 am

سوال از: fateme
با عرض سلام واحترام.با تشکر از زحمات موسسه معین.اساتید دانشگاه میفرمایند با مدرک دکتری انگل شناسی پزشکی نمیتونیم مسئول فنی یا رئیس آزمایشگاه شد.میخاستم مطمئن بشم.درضمن این مدرک چه کارایی دارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 7 اسفند 1397, 5:59 pm

سلام
هیئت علمی وپژوهش

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 9 اسفند 1397, 7:59 am

سوال از: fateme
ببخشید منظورم این بود که با مدرک دکتری انگل شناسی پزشکی میشه مسول فنی آزمایشگاه بیمارستان شد؟اگر پایه تحصیلی هم چه مقطع کاردانی و چه تو مقطع کارشناسی علوم آزمایشگاهی پزشکی باشه.وچندین سال سابقه کار آزمایشگاه رو داشته باشه

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان