ارشد بارداری

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: ارشد بارداری

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 25 دی 1396, 5:51 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: م
سلام خسته نباشید ,می خواستم نظرتون راجع به هومیوپاتی بگید؟و ماماها درمان چه بیماری هایی رو می توانند با هومیوپاتی انجام دهند؟

سلام
یک درمان مکمله که درکناردرمان پزشکی به کارگرفته میشه ولی باید براساس استانداردهای اثبات شده انجام بشه - در اکثربیماریهای زنان کاربرد دارد

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 27 دی 1396, 1:28 pm

سوال از: Sh
با عرض سلام و خسته نباشيد.کنکور رشته ارشد مامایی96 رتبه در سهمیه 53شدم انتخاب رشته کردم اما قبول نشدم.. ميخواستم بدونم با رتبه در سهمیه سنجیده ميشه يا رتبه کل!؟ آیا با رتبه سهمیه به هیچ عنوان سنجیده نمیشیم!؟اگر سنجیده نمیشیم پس چرادر کارنامه گذاشته ميشه!؟؟و اینکه آخرین رتبه قبولی مامایی ارشد دولتی و مازاد چه با سهمیه و چه بی سهمیه چقدر می باشد!؟ممنون ميشم راهنمایی کنید با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 28 دی 1396, 8:44 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Sh
با عرض سلام و خسته نباشيد.کنکور رشته ارشد مامایی96 رتبه در سهمیه 53شدم انتخاب رشته کردم اما قبول نشدم.. ميخواستم بدونم با رتبه در سهمیه سنجیده ميشه يا رتبه کل!؟ آیا با رتبه سهمیه به هیچ عنوان سنجیده نمیشیم!؟اگر سنجیده نمیشیم پس چرادر کارنامه گذاشته ميشه!؟؟و اینکه آخرین رتبه قبولی مامایی ارشد دولتی و مازاد چه با سهمیه و چه بی سهمیه چقدر می باشد!؟ممنون ميشم راهنمایی کنید با تشکر

سلام
رتبه کل-خیر-سهمیه که مهم نیست -رتبه کل زیر300

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 1 بهمن 1396, 8:41 am

سوال از: FaTiima
باسلام و خسته نباشید من کارشناس مامایی هستم تا به الان مشغول طرح بودم میخواستم بپرسم باتوجه به اینکه از بهمن ماه عملا شروع به مطالعه میکنم برای ارشد آیا شانسِ قبولی در ارشد مشاوره در ماماییِ مشهد رو دارم؟؟؟؟ حتی بین الملل. با چند ساعت مطالعه مفید در روز میتونم امیدوار باشم؟؟؟ واینکه آیا میتونم زبان رو حذف کنم و بجای آن درس دیگری رو جایگزین‌کنم؟؟ باتشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 1 بهمن 1396, 2:23 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: FaTiima
باسلام و خسته نباشید من کارشناس مامایی هستم تا به الان مشغول طرح بودم میخواستم بپرسم باتوجه به اینکه از بهمن ماه عملا شروع به مطالعه میکنم برای ارشد آیا شانسِ قبولی در ارشد مشاوره در ماماییِ مشهد رو دارم؟؟؟؟ حتی بین الملل. با چند ساعت مطالعه مفید در روز میتونم امیدوار باشم؟؟؟ واینکه آیا میتونم زبان رو حذف کنم و بجای آن درس دیگری رو جایگزین‌کنم؟؟ باتشکر

سلام
بله-روزی 8ساعت-خیرنمیشه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 19 بهمن 1396, 6:36 am

سوال از: F.gh
سلام خسته نباشید من لیسانس مامایی دارم میخواستم بدونم از نظر بازارکار ارشد مامایی چه تفاوتی با لیسانس داره و کدوم گرایش ارشد بهتر هست؟
ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 19 بهمن 1396, 7:08 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: F.gh
سلام خسته نباشید من لیسانس مامایی دارم میخواستم بدونم از نظر بازارکار ارشد مامایی چه تفاوتی با لیسانس داره و کدوم گرایش ارشد بهتر هست؟
ممنون

سلام
تفاوتی نداره-آناتومی ، آموزش بهداشت

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 3 اسفند 1396, 1:32 pm

سوال از: L.A
سلام ببخشین سقف سنی ورود ب رشته ی زنان زایمان 30 اعلام شده.ایا این سن با گذراندن طرح مد نظر هست?

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 3 اسفند 1396, 1:34 pm

سوال از: زهـــــــرا
سلام من کارشناسی مامایی دارم میخاستم بدونم اگه بخاطر تاهلم بخوام طرحمو بندازم یه شهری ک همسرم شغلش اونجاست اینکار امکانش هست و اینکه بتونم تو بیمارستانی ک خودم میخام کارکنم؟سوال دیگه ای هم داشتم اینکه چه رشته هایی واسه ارشد مامایی میتونم بخونم و شرایط پزشکی عمومی خوندن از کارشناسی مامایی چی هستن ؟ممنون

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 3 اسفند 1396, 2:10 pm

سوال از: °•°•Făřiba°•°•
سلام وقتتون بخیر...من یه سوالی داشتم.من دانشجوی ترم۴مامایی هستم...من کارتوبیمارستان رو دوست ندارم.میخاستم بدونم برای قبول شدن تو ازمون ارشدمامایی چه گرایشی بهتره(ازنظربازارکار) واینکه از الان باید بخونم یانه؟ضمن اینکه قصددارم دکتری هم بگیرم اگه خدا بخواد....

بازگشت به “مجموعه مامایی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان