ارشد بارداری

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: ارشد بارداری

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 29 مرداد 1398, 10:04 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Pari
سلام.وقت بخیر میخواستم یدونم با رتبه۱۲۳در سهمیه ورتبه کل۱۴۲ احتمال قبولی پردیس مشاوره مامایی مشهد هست؟و شهرستان چطور؟سپاس

سلام
بله هردورو قبول میشید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 4 شهریور 1398, 9:25 am

سوال از: Pari
واینکه شرمنده یک سوال دیگه هم داشتم با رتبه در سهمیه ۲۲۴مامایی و رتبه کل۲۶۰مامایی میشه مشهد دولتی و یا پردیس قبول شد؟شهرستان چطور و اگر انتخاب رشته انجام دادیم میشه موقع ۶شهریور دوباره ویرایش کرد؟امکان داره قبل از۶جواب بدین؟ممنون میشم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.کارنامه رو فرستادم.تو انتخاب رشته اول۱ مامایی مشهد بعد ۲-پردیس مامایی زدم و بعدش۳- مشاوره مامایی مشهد و بعد۴- پردیس مشاوره مشهد زدم بنظر شما قبول میشم چون علاقه به خود مامایی بیشتر هست ولی رتبه مشاوره ام بهتر شده.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 4 شهریور 1398, 6:49 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Pari
واینکه شرمنده یک سوال دیگه هم داشتم با رتبه در سهمیه ۲۲۴مامایی و رتبه کل۲۶۰مامایی میشه مشهد دولتی و یا پردیس قبول شد؟شهرستان چطور و اگر انتخاب رشته انجام دادیم میشه موقع ۶شهریور دوباره ویرایش کرد؟امکان داره قبل از۶جواب بدین؟ممنون میشم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.کارنامه رو فرستادم.تو انتخاب رشته اول۱ مامایی مشهد بعد ۲-پردیس مامایی زدم و بعدش۳- مشاوره مامایی مشهد و بعد۴- پردیس مشاوره مشهد زدم بنظر شما قبول میشم چون علاقه به خود مامایی بیشتر هست ولی رتبه مشاوره ام بهتر شده.

شهرستان بله میشه البته مشهدبعیده
خیرنمیشه
انتخاباتونو بیشتر کنید بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 10 شهریور 1398, 5:47 am

سوال از: M
سلام،من رتبه کل مامایی ۲۱۱ و رتبه سهمیه ۲۹ -رتبه کل اناتومی ۷۲ و سهمیه ۸ شدم ،انتخاب اولمم مامایی رو زدم خاستم ببینم امکان قبولیم هست البته دانشگاه دولتی و کجا؟سهیمه ۵٪ داشتم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 10 شهریور 1398, 5:37 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: M
سلام،من رتبه کل مامایی ۲۱۱ و رتبه سهمیه ۲۹ -رتبه کل اناتومی ۷۲ و سهمیه ۸ شدم ،انتخاب اولمم مامایی رو زدم خاستم ببینم امکان قبولیم هست البته دانشگاه دولتی و کجا؟سهیمه ۵٪ داشتم

سلام
مامایی وآناتومی فقط شهرستانها قبول میشید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 31 شهریور 1398, 12:46 pm

سوال از: Sarah
سلام خسته نباشید.من ارشد مشاوره در مامایی خوندم و استعداد درخشان هستم.آیا میتونم دکتری بدون کنکور مشاوره دانشگاه آزاد بخونم؟شرایطی ک از نظر نمره پایان نامه و معدل میخان رو دارم اما درباره هم نام و متجانس بودن رشته مشاوره با مشاوره در مامایی سوال داشتم،ممنون میشم راهنماییم کنید.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 31 شهریور 1398, 7:18 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Sarah
سلام خسته نباشید.من ارشد مشاوره در مامایی خوندم و استعداد درخشان هستم.آیا میتونم دکتری بدون کنکور مشاوره دانشگاه آزاد بخونم؟شرایطی ک از نظر نمره پایان نامه و معدل میخان رو دارم اما درباره هم نام و متجانس بودن رشته مشاوره با مشاوره در مامایی سوال داشتم،ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
خیر
خیر ارتباطی به هم ندارن

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 28 مهر 1398, 6:17 am

سوال از: Malihe
سلام و وقت بخیر.درسایت سنجش منابع مورد نیاز دکترا رو معرفی نکرده. بعضی سایتا منابعی رو ذکر کردن ولی برام قابل اعتماد نیست. منابع دقیق رو از کجا باید پیدا کنم؟ من برای دکترای مامایی میخوام

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 28 مهر 1398, 8:29 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Malihe
سلام و وقت بخیر.درسایت سنجش منابع مورد نیاز دکترا رو معرفی نکرده. بعضی سایتا منابعی رو ذکر کردن ولی برام قابل اعتماد نیست. منابع دقیق رو از کجا باید پیدا کنم؟ من برای دکترای مامایی میخوام

سلام
هیچ جا بطور رسمی منابع دکتری رومعرفی نکرده
بارداری وداخلی ویلیامز 2018 ،کتابهای بهداشت دکترحاتمی-who210- مصوبات چشم انداز 20ساله – قانون برنامه چهارم وپنجم توسعه مجلس – اصلاحات نظام سلامت

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 1 اسفند 1398, 7:20 am

سوال از: Marjan
سلام خسته نباشید من کارشناس مامایی هستم به مدت دوساله که تو نوبت طرحم میخواستم در مورد ارشد راهنمایی بگیرم ازتون رشته مامایی شرکت کنم یا رشته بیوتکنولوژی؟من علاقه به رشته داروسازی دارم بهترین انتخاب برای من چی میتونه باشه.و اینکه برای مهاجرت بیوتک بهتره یا اناتومی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

بازگشت به “مجموعه مامایی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان