مدیریت توانبخشی

سؤالات تلگرام

Re: مدیریت توانبخشی

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 27 فروردین 1396, 6:30 am

سوال از: mohsen
سلام روز بخیر.اگر ممکن است منابع دکتری مشاوره توانبخشی را برایم بفرستید یا توی گروه بگذارید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 27 فروردین 1396, 6:43 pm

سلام
آمار و روش تحقیق دلاور-آزمونهای روانی مارنات-اصول توانبخشي فيزيكيTherapeutic exercise for body alignment and functionوClinical decision making in therapeutic exercise
-Patricia E. Sullivan, Prudence D. Markosاصول توانبخشي رواني روانشناسی بالینی فیرس و Psychosocial O.T., cara, E-نظریه های مشاوره وروان درمانی کری -آسیب شناسی روانی فصل10تا28روانپزشکی کاپلان+ اسیب شناسی بر اساس DSM-5 تالیف اقای گنجی - مشاوره دربحران مبانی فوریتها انتشارات جمعیت هلال احمر

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 3 مرداد 1396, 12:12 pm

سوال از: Nas¡m
سلام وقت بخير ببخشيد من امسال امتحان ارشد توانبخشي دادم اگر مجاز بشم و انتخاب رشته كنم و قبول بشم ولي از طرفي هم احتمال داره قبل از شروع ارشدم بخوام برم خارج از كشور و در رشته دندان پزشكي تحصيل كنم ؛ آيا مشكلي واسه رفتنم و ويزاي دانشجوييم پيش نمياد و محدوديتي و يا جريمه اي نداره؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 3 مرداد 1396, 2:47 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Nas¡m
سلام وقت بخير ببخشيد من امسال امتحان ارشد توانبخشي دادم اگر مجاز بشم و انتخاب رشته كنم و قبول بشم ولي از طرفي هم احتمال داره قبل از شروع ارشدم بخوام برم خارج از كشور و در رشته دندان پزشكي تحصيل كنم ؛ آيا مشكلي واسه رفتنم و ويزاي دانشجوييم پيش نمياد و محدوديتي و يا جريمه اي نداره؟؟

سلام
خیرمشکلی پیش نمیاد

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 22 شهریور 1396, 9:49 am

سوال از: ایمیل
سلام.خسته نباشید.بخشید ایا منابع دکترا مشاوره توانبخشی درسال ۹۷ تغییر میکنه یا ههمان منابع وهمچنین همان مواد درسی ؟اگه میتونید زودتر پاسخ بدید ممنون میشم ازشما .باتشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 22 شهریور 1396, 4:10 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: ایمیل
سلام.خسته نباشید.بخشید ایا منابع دکترا مشاوره توانبخشی درسال ۹۷ تغییر میکنه یا ههمان منابع وهمچنین همان مواد درسی ؟اگه میتونید زودتر پاسخ بدید ممنون میشم ازشما .باتشکر

سلام
بله تغییر میکنه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 2 مهر 1396, 9:17 am

سوال از: mil2ad
سلام وقت بخیر .من در کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی ثبت نام کردم ولی هنوز برای گرفتن معافیت تحصیلی اقدام نکردم حال با اعلام نتایج وزارت بهداشت،مديریت توانبخشی دانشگاه ایران قبول شدم.قصد انصراف از دانشگاه علامه رو دارم.من قبلا یکبار از تحصیل انصراف دادم. با توجه به اینکه هر شخص فقط یکبار میتواند در تحصیل انصراف دهد آیا با انصراف از دانشگاه علامه برای معافیت تحصیلی ام مشکلی پیش نمیاد(البته برای دانشگاه علامه معافیت تحصیلی نگرفتم هنوز)ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 2 مهر 1396, 4:09 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: mil2ad
سلام وقت بخیر .من در کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی ثبت نام کردم ولی هنوز برای گرفتن معافیت تحصیلی اقدام نکردم حال با اعلام نتایج وزارت بهداشت،مديریت توانبخشی دانشگاه ایران قبول شدم.قصد انصراف از دانشگاه علامه رو دارم.من قبلا یکبار از تحصیل انصراف دادم. با توجه به اینکه هر شخص فقط یکبار میتواند در تحصیل انصراف دهد آیا با انصراف از دانشگاه علامه برای معافیت تحصیلی ام مشکلی پیش نمیاد(البته برای دانشگاه علامه معافیت تحصیلی نگرفتم هنوز)ممنونم

سلام
خیرمشکلی پیش نمیاد

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 6 مهر 1396, 7:37 am

سوال از: ایمیل
سلام .ببخشید منابع مشاوره توانبخشی به طور کامل ودقیق بهم معرفی کنید؟باتشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 6 مهر 1396, 5:22 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: ایمیل
سلام .ببخشید منابع مشاوره توانبخشی به طور کامل ودقیق بهم معرفی کنید؟باتشکر

سلام
آزمونهای روانی مارنات
نظریه های شخصیت و روان درمانی روانشناسی بالینی فیرس و Psychosocial O.T., cara, E-نظریه های مشاوره وروان درمانی کری
آسیب شناسی روانی فصل10تا28روانپزشکی کاپلان+ اسیب شناسی بر اساس DSM-5 تالیف اقای گنجی برای احتیاط خوانده شودبهتراست

بازگشت به “سایر رشته ها”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان