مددکاری

سؤالات تلگرام

Re: مددکاری

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 24 آبان 1397, 11:07 am

سوال از: Parisa kiani
سلام قبلا مزاحمتون شده بودم ،من کارشناس رشته علوم ازمایشگاهی هستم و برای مقطع ارشد میخواستم راهنمایی کنید چون نمیخوام رشته های مربوط به خودمون رو بخونم وبه خاطر نوع کارم در بیمارستان در این سالها بیشتر علافه به مددکاری دارم.در صورت امکان بگید چطور میتونم برای مقطع ارشد در رشته مددکاری یا رشته های وابسته به مددکاری که خیلی اشنایی ندارم شرکت کنم.وچه دروس و منابعی باید بخونم.ویا در زمینه رشته های مدیریت بیمارستانی اگر بااین مدرک کارشناسی میتونم شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 25 آبان 1397, 8:26 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Parisa kiani
سلام قبلا مزاحمتون شده بودم ،من کارشناس رشته علوم ازمایشگاهی هستم و برای مقطع ارشد میخواستم راهنمایی کنید چون نمیخوام رشته های مربوط به خودمون رو بخونم وبه خاطر نوع کارم در بیمارستان در این سالها بیشتر علافه به مددکاری دارم.در صورت امکان بگید چطور میتونم برای مقطع ارشد در رشته مددکاری یا رشته های وابسته به مددکاری که خیلی اشنایی ندارم شرکت کنم.وچه دروس و منابعی باید بخونم.ویا در زمینه رشته های مدیریت بیمارستانی اگر بااین مدرک کارشناسی میتونم شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام
مددکاری وزارت علوم زیرمجموعه علوم اجتماعی و وزارت بهداشت رشته رفاه اجتماعی مرتبط بامددکاریه میتونید شرکت کنید- منابعدرسایت زیر ازمنوی بالا میتونید ببینید
http://www.phdpezeshki.com

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 16 فروردین 1399, 7:49 am

سوال از: فاطمه
سلام.وقتتون بخیر.ببخشید من منابع ارشد مددکاری وزارت علوم رو میخاستم.سایتای مختلف هرکدوم یه سری منابع رو معرفی میکنن.نتونستم بفهمم کدوم منابع معتبر هست.اگه کمکم کنید ممنون میشم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 17 فروردین 1399, 9:42 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: فاطمه
سلام.وقتتون بخیر.ببخشید من منابع ارشد مددکاری وزارت علوم رو میخاستم.سایتای مختلف هرکدوم یه سری منابع رو معرفی میکنن.نتونستم بفهمم کدوم منابع معتبر هست.اگه کمکم کنید ممنون میشم

سلام
متاسفانه فقط وزارت بهداشتشو کارمیکنیم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 20 اردیبهشت 1400, 6:38 am

سوال از: لطیفی
سلام قربان ارادتمندم سوالی از خدمت شما داشتم ظاهراً فرصت ثبت نام مجدد برای آزمون دکترای دانشگاه علوم پزشکی موجود است خواستم ببینم من کارشناسی ارشد جامعه شناسی دارم می گیرم و آیا می توانم برای مددکاری اجتماعی ثبت نام کنم ممنونم. عذر می خوام یه سوال دیگه هم داشتم من شیوه آموزشی هستم ظاهراً با این شیوه نمیشه در این دوره شرکت کرد درسته

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 20 اردیبهشت 1400, 7:14 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: لطیفی
سلام قربان ارادتمندم سوالی از خدمت شما داشتم ظاهراً فرصت ثبت نام مجدد برای آزمون دکترای دانشگاه علوم پزشکی موجود است خواستم ببینم من کارشناسی ارشد جامعه شناسی دارم می گیرم و آیا می توانم برای مددکاری اجتماعی ثبت نام کنم ممنونم. عذر می خوام یه سوال دیگه هم داشتم من شیوه آموزشی هستم ظاهراً با این شیوه نمیشه در این دوره شرکت کرد درسته

سلام
خیرنمیتونید

بازگشت به “سایر رشته ها”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان