روانشناسی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: روانشناسی

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 20 آبان 1396, 5:55 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: .
سلام وقت بخیر ببخشیدمن کارشناسی مدیریت دولتی تموم کردم براارشد روانشناسی بالینی بهتره اینده شغلی وموقعیتش درجامعه یا مدیریت خدمات بهداشت ودرمان ؟

سلام
مدیریت خدمات بهداشت ودرمانی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 5 آذر 1396, 8:25 am

سوال از: هستی
سلام من کارشناسی شیمی کاربردی دارم برای کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی آموزش ابتدایی بازار کار بهتری داره یا روانشناسی؟ برای استخدام دولتی میخام و کدوم شاخش بهتر هست ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 6 آذر 1396, 5:21 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: هستی
سلام من کارشناسی شیمی کاربردی دارم برای کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی آموزش ابتدایی بازار کار بهتری داره یا روانشناسی؟ برای استخدام دولتی میخام و کدوم شاخش بهتر هست ممنون

سلام
روانشناسی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 4 بهمن 1396, 11:43 am

سوال از: نشمین
سلام.ببخشید مزاحم شدم.من لیسانس روانشناسی دارم.میخام ارشد شرکت کنم البته کنکور سال97جا موندم ثبت نام نکردم.
میخام آماده شم برای سال بعدش.نمیدونم چه منابعی موثق هستن.چون هر چی سرچ میکنم هر کی یه منبع رو داده.چطوری منابع رو بدست بیارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 4 بهمن 1396, 3:06 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: نشمین
سلام.ببخشید مزاحم شدم.من لیسانس روانشناسی دارم.میخام ارشد شرکت کنم البته کنکور سال97جا موندم ثبت نام نکردم.
میخام آماده شم برای سال بعدش.نمیدونم چه منابعی موثق هستن.چون هر چی سرچ میکنم هر کی یه منبع رو داده.چطوری منابع رو بدست بیارم

سلام
مجدد ثبت نام میزارن تمدید میشه- ما فقط روی روانشناسی بالینی کارمیکنیم وازمنابع دیگرگرایشها اطلاع نداریم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 2 اسفند 1396, 8:06 am

سوال از: Tayebe
با سلام و خسته نباشید خدمت شما,چندتا سوال داشتم,1.بنده لیسانسم غیر مرتبطه و ارشدم مشاوره خانواده,برای دکتری بالینی و یا توانبخشی میتونم ازمون بهداشت شرکت کنم؟,2. آیا در این بازه زمانی محدود تا 21 اردیبهشت میتونم منابع رو تموم کنم؟از طرفی در مورد منبع آزمونهای روانی متاسفانه اطلاع چندانی ندارم چون در مقطع ارشد بیشتر روی نظریه ها و فنون مشاوره تمرکز داشتیم فقط کتاب مارنات رو مطالعه کردم .3. در مورد منبع آزمونهای روانی که سایت اطلاعیه زده بصورت جامع هست چه کتابهایی رو باید بخونم؟4. آمار و روش تحقیق امسال جز منابع هست؟5. آزمون بهداشت در همه مراکز استانها برگزار میشه؟ یا اینکه مراکز محدودی حوزه امتحانی هستن؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 2 اسفند 1396, 7:13 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Tayebe
با سلام و خسته نباشید خدمت شما,چندتا سوال داشتم,1.بنده لیسانسم غیر مرتبطه و ارشدم مشاوره خانواده,برای دکتری بالینی و یا توانبخشی میتونم ازمون بهداشت شرکت کنم؟,2. آیا در این بازه زمانی محدود تا 21 اردیبهشت میتونم منابع رو تموم کنم؟از طرفی در مورد منبع آزمونهای روانی متاسفانه اطلاع چندانی ندارم چون در مقطع ارشد بیشتر روی نظریه ها و فنون مشاوره تمرکز داشتیم فقط کتاب مارنات رو مطالعه کردم .3. در مورد منبع آزمونهای روانی که سایت اطلاعیه زده بصورت جامع هست چه کتابهایی رو باید بخونم؟4. آمار و روش تحقیق امسال جز منابع هست؟5. آزمون بهداشت در همه مراکز استانها برگزار میشه؟ یا اینکه مراکز محدودی حوزه امتحانی هستن؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

سلام
بله میتونید
اوتمر و مارنات-خیر-خیر-مراکزمحدوده

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 27 فروردین 1397, 6:23 am

سوال از: هستی
سلام خسته نباشید کدام گرایش ارشد روانشناسی وزارت بهداشت بهتر هست و روانشناسی عمومی وزارت بهداشت و علوم باهم فرق دارند؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 27 فروردین 1397, 6:55 am

سوال از: Amin
سلام وقت بخیر. مدرک دکترای روانشناسی بالینی وزارت علوم با وزرات بهداشت در اینده شغلی با هم فرق دارن؟اینده کاریش چطوره؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 28 فروردین 1397, 6:53 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Amin
سلام وقت بخیر. مدرک دکترای روانشناسی بالینی وزارت علوم با وزرات بهداشت در اینده شغلی با هم فرق دارن؟اینده کاریش چطوره؟

سلام
خیر- فرقی ندارن وزارت بهداشت آموزشش کاربردیتره

بازگشت به “مجموعه روانشناسی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان