نانوتکنولوژی پزشکی

سؤالات تلگرام

Re: نانوتکنولوژی پزشکی

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 1 مهر 1397, 2:04 pm

سوال از: Isco
با سلام. بازار کار و هیئت علمی شدن برای دکتری نانومواد بهتره یا مهندسی پزشکی؟ چرا؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 1 مهر 1397, 5:45 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Isco
با سلام. بازار کار و هیئت علمی شدن برای دکتری نانومواد بهتره یا مهندسی پزشکی؟ چرا؟

سلام
دکتری نانومواد بهتره وبا مهندسی پزشکی بیومواد دریک سطحه

milad22

پستتوسط milad22 » یک شنبه 8 مهر 1397, 4:45 am

سلام
خسته نباشید
دوستان برای ارشد نانوتکنولوژی پزشکی 98 زیست شناسی و بیوشیمی و فیزیولوژی به جای منابع چی باید بخونم
لطفا بهم بگید مرسی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 8 مهر 1397, 6:24 am

milad22 نوشته شده:سلام
خسته نباشید
دوستان برای ارشد نانوتکنولوژی پزشکی 98 زیست شناسی و بیوشیمی و فیزیولوژی به جای منابع چی باید بخونم
لطفا بهم بگید مرسی

سلام
جزوات آموزشی بهترن چون کتب چکیده برای آزمون نانو متناسب نیستند

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 12 مهر 1397, 7:11 am

سوال از: Fati
سلام وقتتون بخیر،،من کارشناس شیمی دارویی هستم وزارت علوم،،برای ادامه بین دو رشته ی شیمی دارویی وزارت بهداشت و نانو تکنولوژی پزشکی موندم،،لطفا راهنماییم کنید...و اینکه من در مقطع دکترا هم دیگه باید ادامه بدم هرچی که انتخاب کردم رو...آیا ایده های نانوتکنولوژی پزشکی در کشور ما عملی میشوند؟ با توجه به تعریف رشتش که در ابعاد نانو به طراحی دارو هم میپردازند وجودش در دانشگاه های خوب کشور مثل دانشگاه تهران و ایران،، کاربردی دارند ؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 12 مهر 1397, 8:20 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Fati
سلام وقتتون بخیر،،من کارشناس شیمی دارویی هستم وزارت علوم،،برای ادامه بین دو رشته ی شیمی دارویی وزارت بهداشت و نانو تکنولوژی پزشکی موندم،،لطفا راهنماییم کنید...و اینکه من در مقطع دکترا هم دیگه باید ادامه بدم هرچی که انتخاب کردم رو...آیا ایده های نانوتکنولوژی پزشکی در کشور ما عملی میشوند؟ با توجه به تعریف رشتش که در ابعاد نانو به طراحی دارو هم میپردازند وجودش در دانشگاه های خوب کشور مثل دانشگاه تهران و ایران،، کاربردی دارند ؟

سلام
بله
بله دارند

9312135022

پستتوسط 9312135022 » شنبه 14 مهر 1397, 9:32 pm

ممنونم اما نگفتید که برای ادامه تحصیل برای بنده که کارشناسی شیمی دارویی هستم،نانوتکنولوژی پزشکی بهتره یا شیمی دارویی؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 15 مهر 1397, 6:37 pm

9312135022 نوشته شده:ممنونم اما نگفتید که برای ادامه تحصیل برای بنده که کارشناسی شیمی دارویی هستم،نانوتکنولوژی پزشکی بهتره یا شیمی دارویی؟

نانوتکنولوژی پزشکی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 26 مهر 1397, 9:33 am

سوال از: Sama
سلام.وقت بخیر.پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذاری میکنم.من ارشد مهندسی بهداشت محیط دارم .رزومه قوی ای ندارم.شانس قبولی من برای دکترای نانوفناوری پزشکی چقدره؟البته موضوع پایان نامه در ارتباط با نانو بوده...و پیشنهاد شما برای دکترا چه رشته ای هست؟و اینکه شما بسته های آموزشیتون رو چقدر تضمین میکنید؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 28 مهر 1397, 7:05 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Sama
سلام.وقت بخیر.پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذاری میکنم.من ارشد مهندسی بهداشت محیط دارم .رزومه قوی ای ندارم.شانس قبولی من برای دکترای نانوفناوری پزشکی چقدره؟البته موضوع پایان نامه در ارتباط با نانو بوده...و پیشنهاد شما برای دکترا چه رشته ای هست؟و اینکه شما بسته های آموزشیتون رو چقدر تضمین میکنید؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

سلام
امکانش خیلی ضعیفه
از بین بهداشت محیط،سیاستگذاری سلامت، نانو فن آوری پزشکی، بهداشت و ایمنی مواد غذایی، اپیدمیولوژی، انفورماتیک پزشکی، سلامت و رفاه اجتماعی، سلامت در بلایا و فوریتها
سیاستگذاری سلامت بهتره ، سلامت در بلایا و فوریتها قبولیش راحتتره

بازگشت به “نانوتکنولوژی پزشکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان