نانوتکنولوژی پزشکی

سؤالات تلگرام

Re: نانوتکنولوژی پزشکی

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 25 مرداد 1397, 9:40 am

سوال از: Negar
سلام و وقتتون بخیر و تشکر از زحمات شما.من امسال نانوپزشکی شرکت کردم میخواستم بپرسم ازاد علوم دارویی تهران در این زمینه از سطح علمی مطلوبی برخوردار هست یا نه؟ یا یهتره یک سال دیگه هم کنکور بدم و از دانشگاه های دولتی قبول بشم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 25 مرداد 1397, 11:37 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Negar
سلام و وقتتون بخیر و تشکر از زحمات شما.من امسال نانوپزشکی شرکت کردم میخواستم بپرسم ازاد علوم دارویی تهران در این زمینه از سطح علمی مطلوبی برخوردار هست یا نه؟ یا یهتره یک سال دیگه هم کنکور بدم و از دانشگاه های دولتی قبول بشم؟

سلام
آزاد هم خوبه برید بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 29 مرداد 1397, 6:48 am

سوال از: ایمیل
سلام خسته نباشید من لیسانس مهندسی پلیمر خوندم خودم کتابایی ارشد مهندسی شیمی رو گرفتم که کنکور مهندسی شیمی بدم به امید اینکه بازار کار بهتری داشته باشه ولی بقیه میگن جفتش بدرد نمیخوره... الان میخوام واسه ارشد یه گرایشی برم که هم بازار کار و اینده خوبی داشته باشه بهم رشته نانو پزشکی و بیوتکنولوزی و نانو دارو نانو تکنولوزی رو پیشنهاد دادن... نمیدونم چیکار کنم هرکسی یه حرفی میزنه میشه لطفا راهنماییم کنین چون 7ماه بیشتر وقت ندارم واسه کنکور ارشد مهندسی خیلی بلاتکلیفم و اینکه اگه میشه بگین منابعش چیه و کنکورش کی هس جدا از مهندسی هس؟ باید چه کنکوریو ثبت نام کنم .... لطفا جوابمو بدین خیلی نیاز دارم راهنماییم کنین ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 29 مرداد 1397, 1:48 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: ایمیل
سلام خسته نباشید من لیسانس مهندسی پلیمر خوندم خودم کتابایی ارشد مهندسی شیمی رو گرفتم که کنکور مهندسی شیمی بدم به امید اینکه بازار کار بهتری داشته باشه ولی بقیه میگن جفتش بدرد نمیخوره... الان میخوام واسه ارشد یه گرایشی برم که هم بازار کار و اینده خوبی داشته باشه بهم رشته نانو پزشکی و بیوتکنولوزی و نانو دارو نانو تکنولوزی رو پیشنهاد دادن... نمیدونم چیکار کنم هرکسی یه حرفی میزنه میشه لطفا راهنماییم کنین چون 7ماه بیشتر وقت ندارم واسه کنکور ارشد مهندسی خیلی بلاتکلیفم و اینکه اگه میشه بگین منابعش چیه و کنکورش کی هس جدا از مهندسی هس؟ باید چه کنکوریو ثبت نام کنم .... لطفا جوابمو بدین خیلی نیاز دارم راهنماییم کنین ممنون

سلام
نانپزشکی خوبه بهمن ثبت نامشه
وزارت بهداشت

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 1 شهریور 1397, 9:48 am

سوال از: S@R@H
سلام وقتتون بخیر ممنون از زحمتاتتون، من ارشد بیوتکنولوژی گیاهی خوندم، برای آزمون دکتری بین دو رشته نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی وزارت بهداشت، کدوم رو بیشتر توصیه میکنین و کدوم بازار کار بهتری داره؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 1 شهریور 1397, 4:55 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: S@R@H
سلام وقتتون بخیر ممنون از زحمتاتتون، من ارشد بیوتکنولوژی گیاهی خوندم، برای آزمون دکتری بین دو رشته نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی وزارت بهداشت، کدوم رو بیشتر توصیه میکنین و کدوم بازار کار بهتری داره؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

سلام
بیوتک بهتره

omzd

پستتوسط omzd » پنج شنبه 15 شهریور 1397, 5:41 am

با سلام، برای فردی که مهندسی شیمی را در دانشگاه سراسری گذرونده، به نظرتون از نظر بازار کار و... ادامه تحصیل تو این رشته خوبه یا نانوتکنولوژی پزشکی؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 17 شهریور 1397, 10:30 am

omzd نوشته شده:با سلام، برای فردی که مهندسی شیمی را در دانشگاه سراسری گذرونده، به نظرتون از نظر بازار کار و... ادامه تحصیل تو این رشته خوبه یا نانوتکنولوژی پزشکی؟؟

سلام
نانوتکنولوژی پزشکی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 27 شهریور 1397, 6:01 am

سوال از: "F"
سلام. وقت بخیر. منابع دکتری نانوتکنولوژی پزشکی چیا هستن؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 27 شهریور 1397, 5:34 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: "F"
سلام. وقت بخیر. منابع دکتری نانوتکنولوژی پزشکی چیا هستن؟

سلام
Nanomedicine
Yi Ge
Songjun Li
Shenqi Wang
Richard Moore Editors
-بيولوژي سلولي و مولكولي (لودیش). بيولوژي سلولي و مولكولي (بیدخوری)

بازگشت به “نانوتکنولوژی پزشکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان